Tvorba webových stránek, webdesign

dynamické stránky

Připravíme vám dynamické webové stránky vybavené redakčním systémem, jejichž obsah můžete sami vytvářet a upravovat bez znalosti jazyka HTML nebo skriptovacích a programovacích jazyků. Nemusíte se omezovat jen na prezentační nebo komunitní stránky, vytvoříme Vám také e-shop.

bohaté doplňkové funkce

Stránky lze vybavit diskuzemi, fotogalerií, formuláři a dalšími funkcemi podle potřeby.

propojení se sociálními sítěmi

Aby se o vás veřejnost rychleji dozvěděla, je vhodné umožnit vaše webové stránky sdílet na facebooku, twitteru a dalších sociálních sítích, nebo dokonce automaticky publikovat informace o novinkách a článcích zveřejnených na vašem webu.

sociální síť na míru

Potřebujete vlastní sociální síť na způsob facebooku? Připravíme vám vlastní „facebook“, kde máte vše pod kontrolou a kde si nastavíte vlastní pravidla například pro vlastnictví obsahu.

hosting a domény

Stávající odkazy na Vaše stránky mohou být převedeny na nové stránky, takže neztratíte pozici ve vyhledávačích. Zajistíme Vám kvalitní hosting a v případě potřeby i doménu.

pozice ve vyhledávačích

Provedeme optimalizaci pro vyhledávače (SEO) u nového webu, případně podle možností u vašich stávajících stránek.

sledování provozu

Návštěvnost stránek sledujeme a vyhodnocujeme pomocí Google Analytics nebo dalších statistik. Vaše stránky monitorujeme, takže máme okamžité informace o výpadcích webu.

vybrané reference